[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 Ingilizce Yaz Tatili Paketi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Çocuğunuz, İngilizcesini, akıcı konuşma yeteneğini geliştirirken ailece güzel bir tatil yapmak ister misiniz? İŞTE FIRSAT!

Hazırladığımız Ingilizce Yaz Tatili Paketi ile çocuğunuzu İngiltere’ye götürmeden biz Ingiltere’yi size sunuyoruz. Ashley ve 6,5 yaşındaki oğlu Lucas çocuğunuza Ingilizce’yi gerçek telaffuzu ile öğretecekler. İçerik, çocuğunuzun okul veya kurstaki müfredatına ve seviyesine uygun bir şekilde ona özel olarak hazırlanacak. Çocuğunuz hem aile ortamında sizinle birlikte tatil yaparken hem de günün toplam 3 saatini özel pratik çalışmasıyla geçirecek. Pratik dışında, birlikte kekler pişireceğiz, plajda oyunlar oynayacağız, bahçemizde sebze dikeceğiz, kelime bulmacaları oynayacağız. Bu aktivitelerin tamamında çocuğunuz bizimle Ingilizce iletişim kuracak. Ingilizce konuşma çekingenliği varsa bundan tamamen kurtulacak ve Ingilizce konuşulan bir ortamda yaşamaya alışacak. Bu eğlenceli tatil sonunda çocuğunuzun sizi gururlandıracak şekilde doğru ve akıcı konuşacağını garanti ediyoruz.

Hayes ailesi, Meyveli Ev isimli pansiyonlarında size ailece keyifli bir tatil geçirmenize yardımcı olacaklar. Çocuğunuza unutulmayacak bir tatil hediye etmek için aşağıdaki konaklama seçeneklerimizi inceleyin

Maksimum 3 oda kapasitemiz mevcuttur.

Paket Icerik Konaklama  (1 oda) Havaalani transfer gidis/ donus Ucret
1 hafta – 8 gun 7 gece Tam pansiyon konaklama, aktiviteler, gunluk Pratik ve dersler 1 oda

300 TL

  • Kendi araciniz ve imkaniniz ile gelecekseniz bu ucret odenmeyecek
2600 TL (transfer ucreti eklenecek ucakla gelinecekse)
2 hafta –15 gun 14 gece Tam pansiyon konaklama, aktiviteler, gunluk Pratik ve dersler 1 oda

300 TL

  • Kendi araciniz ve imkaniniz ile gelecekseniz bu ucret odenmeyecek
4950 TL (transfer ucreti eklenecek eger ucakla gelinecekse)
1 hafta – 8 gun 7 gece Tam pansiyon konaklama 2 oda (ayni aile icin 2. Oda ) 1500 TL
2 hafta –15 gun 14 gece Tam pansiyon konaklama 2 oda (ayni aile icin 2. Oda ) 2950 TL

Rezervasyon için yapılacaklar şunlar:  Banka eft yada havale ödemesi yapıp, bir hafta ya da iki haftalık  seçeneklerden hangisini istiyorsanız adınıza rezerve yapacağız. Sonrasında çocuğun okulu, öğretmeninin telefon numarası, seviyesini ölçebileceğimiz form size ulaştırılacak. Siz bu arada uçakla, otobüs veya arabayla geliş ve dönüş bilgilerinizi bize bildireceksiniz. Sadece 3 odamız var bu sebeple ilk üç kişi tarih rezerve eder. Ayrica donemsel olarak bazi kampanya indirimlerimiz olacaktir.

Bize ulasin: Ayşegül Hayes 0532 512 94 99  Yavuz Yıldırım 0532 241 30 93[/vc_column_text][vc_column_text]Biz kimiz?

Ashley Hayes 3 senedir Türkiye’de yaşıyor. Türkiye’de bulunmaktan ve sıcak havadan çok memnun. Güzel bir köy evi yapma hayalini de bu zaman zarfında gerçekleştiriyor. Meyveli Ev isimli bir pansiyonu var, fazla değil sadece 3 oda mevcut. Turizm ile uğraştığından bir çok yabancı misafir zaten buraya geliyor. Konuşmayı ve çocukları çok seviyor, bu sebeple eğitimci arkadaşlarımızla yaptığımız güzel bir çalışma ile, Ingilizce konuşmak isteyip utanan, kendine güvenmeyen ya da Ingilizceyi ortamında öğrenmek isteyenler için, böyle bir tatil paketi hazırlamaya karar verdik. Çok kısıtlı ve limitli kontenjan için gelecek ziyaretcilerini bekliyor.

Aysegul Hayes 12 sene öncesi tanışmalarında hiç Ingilizce bilmeyen bir kişi olarak eşi ile geçirdiği zaman zarfında Ingilizce öğrenmiş bir Türk hanımı. Her türlü yemeği, kültürü, çocukları ve tüm canlıları çok seviyor, her konuda eşine destek olmayı, ülkesini tanıtmayı çok seviyor. Gelen yabancı misafirlere – Ingiliz, Amerikalı, Avustralya ve Kanadalı misafirler ağırlıkta- Türk mutfağını ve kültürünü tanitmayı seviyor. Bu tatil Ingilizce projesinde en büyük misyonu güzel yemeklerini çocuklarımıza ve ailelerine hazırlamak olacak.

Lucas Hayes henuz 6,5 yaşında çok sosyal bir çocuk, iki dili de cok iyi konuşup anlayabiliyor. Gelen misafirlerimizle vakit geçirmeyi sohpetleri ve yürüyüşleri çok seviyor. Enerjisi herkesi pozitif etkileyen güveni yerinde bir çocuk. Yapılacak sosyal aktivitelerin çoğunluğunda sorumluluk alacak bir çocuk. Özellikle kek, kurabiye, yemek pisirmek, bahçe işlerini severek gelecek misafirlere tanıtacak.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_facebook type=”button_count”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”10″ images=”1980,1986,1984,1981,1979,1985,2043,2044,2045,2046,2047,2048,2049″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” title=”tatil paketi”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][contact-form-7 id=”710″ title=”bize ulasmak icin”][/vc_column][/vc_row]

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com